Do you have a question ?

Our staff will be happy to help you

+31 10 498 97 54

Monday - Friday: 09.00h - 21.00h
Saturday: 09.00h - 17.00h
Sunday: 10.00h - 17.00h

You can also consult our FAQ page

Kraj Francja

Przyjedźcie na wakacje do Francji i odkryjcie wyjątkowe miejsca. Dokądkolwiek traficie, wszędzie czeka na Was coś nowego. Wakacje lub weekend we Francji można spędzić aktywnie, lub też spokojnie wypoczywając. Jedno jest pewne: zdecydowanie sprawią Wam one mnóstwo radości.

Piesze wędrówki, wycieczki rowerowe czy spływy kajakowe: istnieje wiele możliwości odkrywania natury i poznawania okolicy. Poznajcie kulturę i historię miast oraz przepięknych zamków. Spędzając urlop w Dolinie Loary, koniecznie musicie zobaczyć zamek w Chambord. Podczas wakacji w Laon czekają na Was wędrówki wśród niepowtarzlnej przyrody, a w Normandii możliwość zwiedzenia wiekowych miast i miasteczek. Wakacje we Francji nie będą oczywiście kompletne bez wizyty w Paryżu. Wdrapcie się na Wieżę Eiffla i spotkajcie ze swoimi ulubionymi bohaterami bajek w podparyskim


Disneylandzie®.Jeżeli spędzacie urlop we Francji w towarzystwie dzieci, czekać na Was będą najróżniejsze atrakcje. Możecie zajrzeć w przyszłość w parku rozrywek Futuroscope w Vienne lub zabrać dzieci na wizytę w jednym z fantastycznych ogrodów zoologicznych, np. przy okazji wakacji w Mozeli. We Francji bez trudu znajdziecie wiele sposobów na spędzenie wspaniałego urlopu z rodziną.


Cieszcie się absolutnym spokojem i beztroską podczas pobytu w parkach wakacyjnych Center Parcs we Francji. Oferujemy rozrywki dla całej rodziny. Zabawa przy użyciu laserów lub odkrywanie tajemnic podczas urlopu w Mozeli? Szaleńcza jazda po pagórkach i lasach na quadach w trakcie wakacji w Lamotte-Beuvron? Tropienie dzikich zwierząt w lesie podczas pobytu w Vienne? Znakomicie odpocząć można także poddając się wyjątkowym zabiegom w spa, które znajduje się w naszych parkach wakacyjnych we Francji.

Możliwość relaksu zapewniają również nasze tropikalne parki wodne, z licznymi zjeżdżalniami wodnych, dzikimi rzekami i odkrytymi basenami. Przyjedziecie, by to sprawdzić? Zarezerwujcie domek już teraz!

Participants

 • Senior

  (55+ years)

  -+
 • Dorośli

  (18 to 54 years)

  -+
 • Dzieci

  -+
 • Zwierzęta Tooltip pets

  (Additional cost)

  -+
 • Continue

3 dostępnych(-e) parków(-i)

Wyjątkowe doświadczenie Center Parcs w pobliżu Disneyland® Paryż

Odpoczynij wraz z rodziną i rozkoszuj się wszystkimi atrakcjami Center Parcs. Co powiesz na jednodniową wycieczkę do Disneylandu® w Paryżu, który znajduje się zaledwie 15 minut drogi od parku?

 • 88 aktywności
 • 3 Poziomy luksusu
Odkryj park

Od 12 until 14 Mar (3 dni - 2 nocy(-e))

Od  309 €

Cena za zakwaterowanie

Odkryj w Pikardii urok naszego parku nad jeziorem.

Północna Francja, z atmosferą kanadyjskiej wioski nad brzegiem krystalicznie czystego jeziora. I nie przegap pobliskich piwnic z szampanem Reims. Na zdrowie!

 • 117 aktywności
 • 3 Poziomy luksusu
Odkryj park

Od 20 until 22 Mar (3 dni - 2 nocy(-e))

Od  249 €239 €

Cena za zakwaterowanie

W Mozeli odzyskaj energię w sercu majestatycznego lasu.

Odpocznij i weź udział w odświeżającym doświadczeniu w otoczeniu jodeł w pobliżu Vosges. Odkryj nasze nowe funkcje, takie jak ekskluzywne domki i nowe spa Deep Nature®.

 • 137 aktywności
 • 4 Poziomy luksusu
 • 6 zakwaterowanie specjalne
Odkryj park

Od 12 until 14 Mar (3 dni - 2 nocy(-e))

Od  319 €249 €

Cena za zakwaterowanie

Wybrana lokalizacja:
Użyj bieżącej lokalizacji

gmap_location_alert