Do you have a question ?

Our staff will be happy to help you

+31 10 498 97 54

Monday - Friday: 09.00h - 21.00h
Saturday: 09.00h - 17.00h
Sunday: 10.00h - 17.00h

You can also consult our FAQ page

W końcu razem

W środku natury wszystko na wyciągnięcie ręki! Znajdziesz tu przytulne domy wakacyjne, restauracje, zajęcia dla całej rodziny, raj wodny i wycieczki w piękne regiony.

Zajęcia dla małych i dużych

Spędzicie razem czas na robieniu ciekawych rzeczy. Pod dachem i na świeżym powietrzu, więc pogoda nie odgrywa żadnej roli. W każdym parku znajdziesz mieszankę zajęć. Porywające i relaksujące, na wodzie czy wśród drzew. Zawsze jest coś nowego do przeżycia!

Nasze noclegi

Przyjdź i poczuj całkowity komfort w samym sercu natury. Oferujemy szeroką gamę różnorodnych, w pełni wyposażonych miejsc noclegowych, dzięki czemu możesz skupić się na spędzaniu czasu z rodziną.
Domki Center Parcs

Domki

To przyjemność budzić się i mieć wszystko - jak w domu! Domki są w pełni wyposażone. Znajdziesz tu kuchnię, łazienkę, sypialnię(-e), salon oraz prywatny taras do zabawy i relaksu.

Zakwaterowanie specjalne Center Parcs

Zakwaterowanie specjalne

Chcesz, by budził Cię szum wody, a uroczy kucyk został członkiem rodziny? Takie wakacyjne wspomnienia zachowasz na długo. Odkryj nasze specjalne domki.

Apartamenty/Pokoje hotelowe Center Parcs

Apartamenty/Pokoje hotelowe

Nasze apartamenty/hotele zapewnią Ci beztroski urlop, łącząc zalety domku i usługi hotelowe. Idealne połączenie, gdy chcesz zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń.

Jedz i kupuj!

Możesz usiąść razem z bliskimi, aby zjeść smaczny posiłek w jednej z restauracji, poszukać pamiątek lub nowego stroju w sklepach lub pospacerować pod palmami… Market Dome jest zadaszone, więc dobra pogoda gwarantowana!