Do you have a question ?

Our staff will be happy to help you

+31 10 498 97 54

Monday - Friday: 09.00h - 21.00h
Saturday: 09.00h - 17.00h
Sunday: 10.00h - 17.00h

Terhills Resort by Center Parcs

Belgia, Północno - wschodnia Belgia,

Terhills Resort - Restauracje i sklepy

W Country Club, który stanowi serce kurortu, znajdziesz restauracje i sklep, a także kryty plac zabaw i klub dla dzieci. Na drinka, przekąskę, świeże śniadanie lub pełną elegancką kolację zapraszamy do restauracji Terland z odkrytym tarasem (ogrzewanym) i panoramicznym widokiem na jezioro. Chcesz zjeść śniadanie lub aperitif w swoim domku? Sklep ma wszystko, czego potrzebujesz. I udaj się do Beach House po dobre towarzystwo!

Restauracje

Aqua Café Terhills Resort

Aqua Café

Masz ochotę na coś pysznego po wodnych szaleństwach? W Aqua Café znajdziesz wybór pysznych przekąsek, hamburgery, chrupiące sałatki i wiele, wiele więcej. A może chcesz sobie sprawić przyjemność lodami lub muffinką, relaksując się w tropikalnym klimacie Aqua Mundo?

Terland Beach House Terhills Resort

Terland Beach House

Koktajl w dłoni i stopy w piasku. Beach House to idealne miejsce na kąpiel w jeziorze, pyszny aperitif lub zabawne gry plażowe! Wynajmij leżak lub zarezerwuj miejsce, ciesz się słońcem i pozwól nam zaspokoić Twoje potrzeby.

Restauracja Terland Terhills Resort

Restauracja Terland

Niezapomniana kolacja w najpiękniejszym miejscu w Limburgu w jedynym belgijskim parku narodowym. Ciesz się posiłkami z najlepszych sezonowych składników przygotowywanych codziennie przez naszych kucharzy. Zacznij dzień od obfitego śniadania, zjedz zdrowy lunch lub skosztuj zawsze zaskakującego menu szefa kuchni. Używamy tylko świeżych, lokalnych i uczciwych składników. W końcu tylko to, co najlepsze, jest wystarczająco dobre dla naszych gości.

 Terhills Resort

Supermarket

Supermarket

Supermarket

Wszystko, czego potrzebujesz na beztroskie wakacje w swoim domku! Znajdź w sklepie to, czego potrzebujesz: owoce, warzywa, chleb, kawę, świeże mięso, wędliny, sery i nie tylko.